מאזנים – זיגל

זיגל סקאוט

הסקאוט הוא מאזן פרפר איכותי וקל משקל, עם בלאדר קומפקטי, בעל כושר ציפה של 24 פאונד. הסקאוט מתאים לצלילות ספורטיביות וגם לצלילות טכניות. כמו כל מאזני זיגל, הסקאוט הוא מודולרי וניתן להחליף בו חלקים שונים לפי בחירת הצולל.

זיגל לייזר

הלייזר הוא מאזן לנשים, המבוסס על הדגם הפופולרי של זיגל – הסטילטו. זהו מאזן קשוח אבל קל משקל, המיועד לצוללניות ספורטיביות. הלייזר אידאלי לנשים המעוניינות במאזן איכותי ועמיד, ועם זאת קל לנשיאה ולאחסנה. הלייזר הוא מאזן בעל כושר ציפה גבוה, המתאים כמעט לכל גודל גוף. לפרטים נוספים הקליקו כאן.

זיגל סטילטו

הסטילטו הוא המאזן הקשוח של זיגל – זהו מאזן חזק, קל משקל ומהווה שילוב מצוין בין מאזן פרפר למאזן ספורטיבי רגיל. לסטילטו כושר ציפה של 35 פאונד, והוא תפור מניילון 1000 דניר – לשיפור העמידות. הסטילטו דומה במאפייניו למאזן הריינג'ר המפורסם של זיגל, אולם הוא קל וקומפקטי יותר.

זיגל ריינג'ר

הריינג'ר היה והינו המאזן הטכני הפופולרי ביותר במשך שנים ארוכות. זהו מאזו ורסטילי, שמתאים לצלילות טכניות מורכבות וגם לצלילות ספורטיביות רגילות. הריינג'ר מכיל מערכת משקולות אינטגרלית ויש לו כושר הצפה של 44 פאונד. הריינג'ר הוא מודולרי וניתן להחליף בו חלקים (בקפלייט, דאבל בלאדר ועוד).

זיגל טק

הטק הוא מאזן פרפר עם כושר הצפה משופר של 65 פאונד. הטק מיועד לצלילות טכניות ומסוגל לשאת 2 מכלים ויותר. הטק תפור מניילון 1050 דניר ומכיל מערכת משקולות אינטגרלית. כמו מאזני זיגל אחרים, זהו מאזן מודולרי, הניתן לשדרוג ושפצור על פי טעמכם.

זיגל 911

ה-911 של זיגל מבוסס על העיצוב של מאזן הטק, עם תוספות ושיפורים שנעשו על פי בקשתם של צוללי בטיחות מקצועיים. ל-911 יש מאפייני בטיחות מגוונים, כמו פסים זוהרים על הבלאדר, אבזמים, רצועת ביצים לאחיזה טובה יותר, כיסים לצינור אוקטופוס ארוך, יותר טבעות D ועוד. למאזן כושר הצפה של 65 פאונד והוא מסוגל לשאת 2 מכלי צלילה ויותר.