מחשבי צלילה

מחשבי צלילה – ליקוויויז'ן – Liquivision

מחשב צלילה Liquivision XEO ליקוויויז'ן

Liquivision Xeo

מחשב צלילה לצלילה ספורטיבית, צלילת ניטרוקס וצלילת טרימיקס. המחשב מיועד לצוללים בכל הרמות. ה-Xeo מצויד במסך OLED צבעוני ואיכותי, ומציג את המידע בפונט גדול במיוחד. ניתן להתאים את הצבעים והמידע המוצג על פי הצורך. ניתן לצלול עם המחשב עד עומק של 200 מטר.

מחשב צלילה Liquivision X1 ליקוויויז'ן

Liquivision X1

מחשב צלילה שזכה לכינוי "האייפון של מחשבי הצלילה". מחשב ייחודי זה עובד על בסיס מסך מגע. עוצמת המגע הנדרשת ניתנת לכיול על ידי המשתמש. המחשב מצויד במסך OLED קריא ואיכותי במיוחד, מצטיין במידות קטנות, חזק במיוחד (גוף אלומיניום) ומכיל שתי מערכות חיישנים לגיבוי.

מחשב צלילה Liquivision XEN ליקוויוז'ן

Liquivision Xen

מחשב/שעון צלילה קומפקטי וארגונומי, המיועד לצלילה ספורטיבית. המחשב מצויד במסך OLED צבעוני באיכות מעולה ומציג פונטים גדולים במיוחד. המחשב מציג עומק צלילה, זמן צלילה, עומק ממוצע, שעון עצר ועוד. ניתן להחליף סוללה באופן עצמאי.

מחשבי צלילה – זיגל

זיגל N2iTiON 3

מחשב צלילה של זיגל עם תצוגה ברורה וגדולה. מציג עומק נוכחי, עומק צלילה מקסימלי, תאריך, שעה וטמפרטורת מים. הסוללה ניתנת להחלפה באופן עצמאי, והיא בעלת אורך חיים של כ-3 שנים. החלפת תערובות בלחיצת כפתור. המחשב מציג התראות ויזואליות במצבים של עלייה מהירה, דילוג על חניית בטיחות ועוד. מתאים את עצמו אוטומטית לגובה של עד 6,000 מטר.

זיגל N2iTiON

מחשב צלילה של זיגל עם תצוגה ברורה וגדולה. 3 דרגות בטיחות להתאמה אישית. המחשב מציג עומק נוכחי, עומק מקסימלי, שעה, תאריך וטמפרטורת מים. אורך חיי סוללה של כ-3 שנים. מתאים לצלילות ניטרוקס. ניתן להחליף תערובות מתחת למים בלחיצת כפתור. לוגבוק השומר עד 30 שעות או 60 צלילות.