ציוד שחייה

ציוד שחייה מבית אקווה ספיר – לחובבים ומקצוענים.

אקווה ספיר איגל

משקפי שחייה עם עדשות אופטיות – למרכיבי המשקפיים. החלפת העדשות קלה במיוחד – ניתן להחליף עדשות באופן עצמאי. המשקפת מצוידת באבזמים להתאמה מהירה. הגנה מלאה מקרינת UVA ו-UVB. עדשות עם ציפוי נגד שריטות ונגד אדים.

אקווה ספיר קיימן

משקפי שחייה עם עדשות כחולות, כולל ציפוי נגד שריטות ונגד אדים. הגנה מלאה מקרינת UVA ו-UVB. אטימה מלאה נגד חדירת מים. המשקפת מצוידת באבזמים להתאמה מהירה ונוחה.

אקווה ספיר מאקו

משקפת שחייה עם אבזמים להתאמה מהירה. אטימה מלאה נגד חדירת מים. הגנה של 100% מקרינת UVA ו-UVB. עדשות עם ציפוי נגד שריטות ונגד אדים.

אקווה ספיר סיל

מסיכת השחייה המקורית והראשונה של אקווה ספיר. בעלת אבזמים להתאמה נוחה ומהירה של המסיכה לפנים. מאפשרת שדה ראייה של 180 מעלות. אטימה מעולה נגד חדירת מים. הגנה של 100% מפני קרינת UVA ו-UVB. עדשות המוגנות מפני שריטות ומונעות אדים.

אקווה ספיר סיל קיד

מסיכת שחייה המותאמת במיוחד לילדים. אבזמים נוחים במיוחד, מעוצבים לילדים, להתאמה מהירה של המסיכה לגודל הפנים. שדה ראייה של 180 מעלות. אטימה מלאה מפני מים. הגנה של 100% מפני קרינת UVA ו-UVB. עדשות עמידות במיוחד, עם הגנה נגד שריטות ומניעת אדים.

אקווה ספיר סיל XPT ליידי

מסיכת שחייה המותאמת במיוחד לנשים. שדה ראייה פנורמי של 180 מעלות. עדשות עם ציפוי נגד שריטות ונגד אדים. הגנה של 100% מפני קרינת UVA ו-UVB. אבזמים להתאמה מהירה ונוחה של המסיכה.

אקווה ספיר ויסטה

משקפת שחייה נוחה, עם אבזמים להתאמה מהירה. 100% הגנה מפני קרינת UVA ו-UVB. עדשות נגד אדים המוגנות מפני שריטות. המשקפת מאפשרת שדה ראייה של 180 מעלות.

אקווה ספיר XP

עדשות כחולות עם ציפוי הגנה נגד שריטות ומניעת אדים. כוללת אבזמים להתאמה מהירה. 100% הגנה מפני קרינת UVA ו-UVB. שדה ראייה של 180 מעלות.

אקווה ספיר מובי קיד

משקפי שחייה לילדים. אבזמים נוחים במיוחד, מעוצבים לילדים, להתאמה מהירה של המסיכה לגודל הפנים. אטימה מלאה מפני מים. הגנה של 100% מפני קרינת UVA ו-UVB. עדשות עמידות במיוחד, עם הגנה נגד שריטות ומניעת אדים.

אקווה ספיר מיקרו

סנפירים לשחייה עם להב קצר. מצוינים לשחייה לצורך כושר גופני ולאימוני שחייה. הסנפירים משפרים את הטכניקה של השחיין, תוך חיזוק שרירי הרגל. עשויים מחומרים עמידים במיוחד.

אקווה ספיר זיפ

סנפירי שחייה מפוצלים, לשחייה מהירה וחזקה במיוחד. הזיפ הם סנפירי רצועה (עם ריפוד ניאופרן רך), וניתנים להתאמה בקלות לרגל. התאמת הרצועה מפחיתה את העומס על הקרסול בעת השחייה.