מסיכות צלילה

טכניסאב – פלקו

מסיכה קטנה וקלה במיוחד בעלת מבנה אף גדול. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – פאבולה

הפאבולה מספקת שדה ראייה מושלם, עם עדשות הפונות מעט מטה, בשילוב נפח פנימי קטן במיוחד. כל אלה יוצרים מסכה מושלמת לכל צולל ספורטיבי ו/או טכני.
ניתן להשיג בסיליקון שחור או בסיליקון שקוף.

טכניסאב – אידאה

מסיכת "דור ישן" חזקה ומסיבית, בעלת אבזמי לחיצה לשחרור והידוק הרצועה. מבנה שתי העדשות מאפשר נפח פנימי נמוך עם שדה ראייה רחב במיוחד. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – קיא

מסגרת המסיכה הינה בעלת מבנה מיוחד המאפשר שדה ראייה מעולה והתאמה מושלמת לכל צולל. ניתן להשיג את הקיא בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – לוק 2

המסיכה ששינתה את עולם הצלילה כשיצאה לשוק לפני יותר מעשור. ללוק יש מבנה קלאסי ו-2 עדשות המאפשר התקנת עדשות אופטיות במידות 1- עד 10- ו-1.5+ עד 3+. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – מיתוס K

המיתוס מספקת שדה ראייה רחב במיוחד, המושג בעזרת מבנה ייחודי של מסגרת המסיכה. ניתן להשיג את המסיכה בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – טקניקה

מסכה לעבודות "קשות" – Heavy Duty – עשויה מטכנופולימר סופג זעזועים חזק מיוחד המחובר לעדשות על ידי ברגי נירוסטה 304. הטקניקה היא הבחירה האידיאלית לצולל הטכני. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – אינפיניטי

צורת העדשות של האינפיניטי והנטייה שלהן כלפי מטה, מאפשרות שדה ראייה רחב במיוחד הן לצדדים והן למטה ולמעלה. בנוסף, המסיכה מצוידת בעדשות צדדיות העשויות מפולימר מיוחד באיכות אופטית, המאפשרות ראייה צדית. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב -מיקרומסק

מסיכת צלילה עם שתי עדשות, בעלת נפח פנימי קטן במיוחד, המושג על ידי הקטנת המרחק בין העדשות לעיניים, מה שתורם גם לשדה ראייה רחב ביותר. המסיכה מתאימה במיוחד לצלילה חופשית וומצוינת גם לצוללים עם מכלים. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – ורה

מסיכת צלילה "דור ישן" – חזקה ומסיבית, בעלת אבזמי לחיצה לשחרור והידוק הרצועה. מבנה עדשה אחת עם שדה ראייה רחב במיוחד. ניתן להשיג בסיליקון שחור וסיליקון שקוף.

טכניסאב – ונטורה

מסיכת צלילה עם מבנה קלאסי של עדשה אחת. העדשה חזקה במיוחד, בעובי 5 מ"מ ומעניקה קשיחות וחוזק מרבי למסיכה. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.

טכניסאב – ונטורה מידי

מסיכת צלילה הזהה לוונטורה. מתאימה לצוללים עם פנים קטנות ורזות יותר, כגון נשים וילדים. ניתן להשיג בסיליקון שחור ובסיליקון שקוף.